O nas

Tworzymy miejsce, w którym przedsiębiorcy czują się dobrze.

Bogate doświadczenie i umiejętności, które zdobyliśmy w korporacjach działających w branży finansowej, a także wykształcenie kierunkowe rozszerzone specjalistycznymi kursami sprawiają, że jesteśmy najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojej firmy. Dla nas finanse są pasją, którą realizujemy w doborowym towarzystwie na co dzień pomagając klientom rozwijać biznes.

Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, dbamy o ich rozwój i zachęcamy do ciągłego poszerzania wiedzy, ponieważ wiemy, że w dzisiejszych czasach to podstawa udanego biznesu. Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę, ponieważ wiemy jak dużym kredytem zaufania obdarzają nas klienci decydując się na współpracę. Dodatkowo wykonywane przez nas usługi objęte są rozszerzonym ubezpieczeniem OC.

O nas
O nas

Księgowość jest trzonem naszej działalności, jednak widząc rosnące potrzeby klientów rozszerzyliśmy ją o inne specjalistyczne usługi otoczenia biznesu, w których podstawą jest obustronne zaufanie i skuteczność. Wiemy, że rosnąca biurokracja, mnogość skomplikowanych przepisów i narastająca niepewność sprawiają, że prowadzenie firmy bez odpowiedniego wsparcia dawno nie było tak trudne. Stawiamy na relacje partnerskie i każdy kontakt pielęgnujemy z należytą starannością, ponieważ uwielbiamy patrzeć jak firmy naszych kontrahentów rozwijają pełnię możliwości.

Zadzwoń i przekonaj się, jak wygląda obsługa na najwyższym poziomie.

Jak to działa?

Poczuj na własnej skórze jak wygląda nowoczesna obsługa najwyższej jakości. Każdy proces zoptymalizowaliśmy tak żebyś miał więcej czasu na sprawy, które naprawdę Ciebie interesują.

1
1

Dostaniesz swojego opiekunai dedykowana ksiegową

Dostaniesz swojego opiekuna i dedykowaną księgową. Z opiekunem świetnie się dogadasz, a księgowa wprowadzi ustalenia w życie zgodnie z obowiązującymi przepisami

Raz w miesiącu wyślij nam zdjęcia faktur

Raz w miesiącu wyślij nam zdjęcia lub skany faktur (może być również paczka faktur elektronicznych). Jeżeli chcesz możemy również działać na oryginałach dokumentów, które dostarczysz co miesiąc do naszego biura.

2
2
3
3

Dostajesz powiadomienia o nadchodzących płatnościach

Rozliczymy dokumenty, które nam dostarczysz i podamy wysokość należnej zaliczki na podatek. Bierzemy pełna odpowiedzialność za poprawność rozliczeń, dodatkowo korzystamy z rozszerzonego ubezpieczenia OC aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Rozliczamy dokumenty, które nam wysłałeś i podajemy wysokość należnej zaliczki na podatek.

Powiadomimy Cię o nadchodzących terminach płatności do Zusu i Urzędu Skarbowego. Będziesz dokładnie wiedział kiedy i ile musisz zapłacić.

4
4
5
5

W zależności od pakietu, raz na jakiś czas przyjedzie kurier odebrać dokumenty

W zależności od pakietu raz na jakiś czas przyjedzie kurier odebrać dokumenty, które będą archiwizowane zgodnie z wymogami urzędu skarbowego. Jeżeli chcesz dokumenty możesz dostarczać osobiście.

Kontakt

Jeżeli dopiero zaczynasz i zastanawiasz się jaki rodzaj działalności lub metodę rozliczeń wybrać - zadzwoń.

Chętnie pomożemy dokonać optymalnego wyboru, a to co możemy, załatwimy za Ciebie.

Kontakt +48 500 755 811

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem