Pakiety

Podane ceny są cenami netto

Księga Przychodów i rozchodów

od 150 zł/mies.

Pozornie prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów jest proste, jednak spokój i gwarancja poprawności obliczeń jaką daje współpraca z rzetelnym biurem rachunkowym jest na wagę złota. Zajmiemy się prowadzeniem Twojej księgowości z należytą starannością, sami odbierzemy od Ciebie dokumenty, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Pełna Księgowość

od 300 zł/mies.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością daje wiele nowych możliwości, ale jednocześnie nakłada dodatkowe obowiązki na podatnika. Prowadzenie ksiąg rachunkowych zdecydowanie warto zlecić specjalistom, którzy posiadają aktualną wiedzę i sprawnie poruszają się po świecie skomplikowanych przepisów podatkowych. Gwarantujemy rzetelność i poprawność rozliczeń, a także spokój wynikający ze współpracy z profesjonalistami.

Pozostałe

od 150 zł/mies.

Doskonale rozumiemy, że czasem optymalną formą prowadzonej księgowości jest ryczałt lub karta podatkowa, dlatego chętnie nawiązujemy współpracę z klientami, którzy rozliczają się w ten sposób. Tak samo jak w przypadku KPiR, pomimo prostoty dokonywanych obliczeń istotna jest również ich poprawność i zgodność z aktualnymi przepisami. Spokój wynikający ze współpracy ze specjalistami jest więc nieoceniony.

Biznesplan

od 2000 zł

Zasługujesz na to żeby się rozwijać, jednak przed rozpoczęciem nowego przedsięwzięcia warto dobrze się przygotować. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny biznesplan, dopasujemy jego strukturę do tego w jakim celu go potrzebujesz. Niezależnie od tego czy jest wymagany przez inwestora, fundusz czy na potrzeby własne możesz być pewny, że spełni najwyższe wymagania odbiorców. Dobrze jest mieć plan, profesjonalnego doradcę również.

Analiza rynku

od 1000 zł

Zanim przystąpisz do nowej inwestycji musisz dobrze poznać realia rynkowe panujące w branży i w regionie, w którym chcesz działać. Pozyskamy niezbędne dane, opracujemy szczegółową analizę oraz ocenimy jak duża jest bariera wejścia i optymalny model biznesowy. Lepiej dobrze się przygotować już na starcie niż w późniejszym etapie reagować na niespodziewane zachowania rynku.

Konsultacje

Wycena indywidualna

Mamy świadomość, że czasem wystarczą konsultacje z doświadczonym specjalistą, który doradzi jak naprawić pewne procesy lub przygotować się do wdrożenia nowych rozwiązań. Pomożemy również zadbać o rozwój Twojego działu sprzedaży, zapewnimy dostęp do gotowych, sprawdzonych rozwiązań w zakresie pozyskania nowych klientów. Jeżeli potrzebujesz wsparcia profesjonalistów zadzwoń i sprawdź na co możesz liczyć.

Obsługa komunikacji

5 zł za e-mail Chat wycena indywidualna

Uwielbiasz to co robisz, jednak ciągłe odpowiadanie na maile, albo obsługa czatu na stronie sprawia, że dostajesz gęsiej skórki? A może chcesz zlecić asystentce przypominanie swoim klientom o nadchodzących terminach płatności? Przygotowaliśmy atrakcyjny model rozliczeń z możliwością blokady maksymalnego kosztu jaki poniesiesz w trakcie miesięcznej współpracy.

Obsługa płatności

5 zł za przelew

Jeśli przytłacza Cię liczba miesięcznych przelewów do wykonania, albo zdarza Ci się przegapić terminy płatności przez co kontrahenci zaczynają tracić zaufanie do Twojej firmy i chcesz uniknąć tego typu zdarzeń w przyszłości dobrze trafiłeś. Zajmiemy się obsługą płatniczą Twoich rachunków, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa - my zlecamy przelewy, Ty je akceptujesz.

Inne

Wycena indywidualna

Potrzebujesz obsługi wykraczającej poza zakres dwóch pierwszych? A może chcesz żeby asystentka była dostępna w określonych godzinach w ciągu dnia? Przygotowaliśmy możliwość zakupu usługi asystentki na godziny, która w tym czasie zajmie się planowaniem Twojego kalendarza, odbieraniem połączeń, albo wykonywaniem ich w Twoim imieniu. Ty decydujesz o tym jaki zakres obowiązków będzie realizowany.

Produkty bankowe

Posiadamy olbrzymie doświadczenie we współpracy z bankami, które sprawia, że jesteśmy najlepszym partnerem w tego typu transakcjach. Jeżeli jest na rynku bank, który zechce sfinansować Twoją firmę na pewno będziemy o tym wiedzieli. Dodatkowo nie pobieramy żadnej prowizji dodatkowej od naszych klientów, rozliczamy się bezpośrednio z instytucją kredytującą, a oferty, które posiadamy są najlepsze na rynku.

Dotacje

Niezależnie od tego czy zgłosisz się do nas po kredyt czy inną formę finansowania przeanalizujemy planowaną inwestycję pod kątem możliwości pozyskania dotacji. Przygotujemy dokumentację, a także zapewnimy bieżące wsparcie merytoryczne, dzięki któremu szanse na pozyskanie środków znacznie wzrosną. Wykorzystaj swoją szansę i używaj tylko dopasowanych produktów.

Znajdź inwestora

Posiadamy bogaty portfel inwestorów indywidualnych chętnych na inwestycję w nowoczesne przedsięwzięcia. Jeżeli Twój produkt będzie wystarczająco innowacyjny i wpisze się we wcześniej ustalone oczekiwania jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję w ekspresowym tempie. Pamiętaj jednak, że przedsięwzięcie musi być rentowne i dobrze zaplanowane !

Wstecz

Wypełnij formularz lub zadzwoń+48 697 161 959

Success!

Success

Success!

Wiadomość została wysłana. Nasz konsultant wkrótce skontaktuje się z Tobą!

Na główną stronę

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem