Pakiety

Podane ceny są cenami netto

Księga Przychodów i rozchodów

od 200 zł/mies.

Pozornie prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów jest proste, jednak spokój i gwarancja poprawności obliczeń jaką daje współpraca z rzetelnym biurem rachunkowym jest na wagę złota. Zajmiemy się prowadzeniem Twojej księgowości z należytą starannością, sami odbierzemy od Ciebie dokumenty, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Pełna Księgowość

od 400 zł/mies.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością daje wiele nowych możliwości, ale jednocześnie nakłada dodatkowe obowiązki na podatnika. Prowadzenie ksiąg rachunkowych zdecydowanie warto zlecić specjalistom, którzy posiadają aktualną wiedzę i sprawnie poruszają się po świecie skomplikowanych przepisów podatkowych. Gwarantujemy rzetelność i poprawność rozliczeń, a także spokój wynikający ze współpracy z profesjonalistami.

Pozostałe

od 150 zł/mies.

Doskonale rozumiemy, że czasem optymalną formą prowadzonej księgowości jest ryczałt lub karta podatkowa, dlatego chętnie nawiązujemy współpracę z klientami, którzy rozliczają się w ten sposób. Tak samo jak w przypadku KPiR, pomimo prostoty dokonywanych obliczeń istotna jest również ich poprawność i zgodność z aktualnymi przepisami. Spokój wynikający ze współpracy ze specjalistami jest więc nieoceniony.

Biznesplan

od 2000 zł

Zasługujesz na to żeby się rozwijać, jednak przed rozpoczęciem nowego przedsięwzięcia warto dobrze się przygotować. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny biznesplan, dopasujemy jego strukturę do tego w jakim celu go potrzebujesz. Niezależnie od tego czy jest wymagany przez inwestora, fundusz czy na potrzeby własne możesz być pewny, że spełni najwyższe wymagania odbiorców. Dobrze jest mieć plan, profesjonalnego doradcę również.

Analiza rynku

od 1000 zł

Zanim przystąpisz do nowej inwestycji musisz dobrze poznać realia rynkowe panujące w branży i w regionie, w którym chcesz działać. Pozyskamy niezbędne dane, opracujemy szczegółową analizę oraz ocenimy jak duża jest bariera wejścia i optymalny model biznesowy. Lepiej dobrze się przygotować już na starcie niż w późniejszym etapie reagować na niespodziewane zachowania rynku.

Konsultacje

Wycena indywidualna

Mamy świadomość, że czasem wystarczą konsultacje z doświadczonym specjalistą, który doradzi jak naprawić pewne procesy lub przygotować się do wdrożenia nowych rozwiązań. Pomożemy również zadbać o rozwój Twojego działu sprzedaży, zapewnimy dostęp do gotowych, sprawdzonych rozwiązań w zakresie pozyskania nowych klientów. Jeżeli potrzebujesz wsparcia profesjonalistów zadzwoń i sprawdź na co możesz liczyć.

MŁODSZA KSIĘGOWA

Wycena indywidualna

Rozwiązanie odpowiednie dla firm, w których bardziej niż pracownik merytoryczny potrzebna jest osoba wspierająca administrację wewnątrz organizacji. Zbieranie podpisów na dokumentach, pilnowanie terminów płatności, poszukiwanie zagubionych FV, lub kontakt z kontrahentami w celu pozyskania korekty wystawionych dokumentów. Nad pracą młodszych księgowych czuwa doświadczony pracownik merytoryczny, więc nie musisz martwić się pytaniami, na które nie znasz odpowiedzi. W ramach obsługi możemy również zapewnić rozliczenie bieżących dokumentów finansowych. Możliwa współpraca zdalna, lub w siedzibie firmy klienta. Możliwość współpracy ju od 1/2 etatu!

SAMODZIELNA/GŁÓWNA KSIĘGOWA

Wycena indywidualna

Masz problem z pozyskaniem odpowiednich pracowników do zespołu? Zatrudniłeś już doświadczone specjalistki, które na papierze powinny bez problemu poradzić sobie ze zleconymi zadaniami, a masz wrażenie (lub pewność !), że nic nie zostało zrobione dobrze? Udostępnimy Twojej organizacji wykwalifikowanego pracownika, który poza wsparciem bieżącej administracji będzie integralną częścią doświadczonego zespołu. To my weryfikujemy wiedzę i umiejętności udostępnianych pracowników oraz dbamy o dalszy rozwój ich kompetencji. Możesz być pewny, że dostaniesz zaangażowanych specjalistów i zapomnisz niż o dotychczasowych rozczarowaniach.

ZESPÓŁ KSIĘGOWY

Wycena indywidualna

Bardzo szybki rozwój, czy konieczność wymiany całego zespołu księgowego? Nie wnikamy! Widzieliśmy już naprawdę różne sytuacje, w których potrzebne było postawienie zespołu od podstaw w krótkim czasie. Tylko jak się za to zabrać w sytuacji, w której nie macie nawet odpowiednich narzędzi do weryfikacji zapewnień potencjalnych kandydatów o dużej wiedzy i doświadczeniu? Pomożemy Wam postawić zespół księgowy, który będzie pracował wydajnie, odpowiedzialnie a co najważniejsze zadbamy również o odpowiednią optymalizację kosztów poprzez umiejętny podział zadań.

Produkty bankowe

Posiadamy olbrzymie doświadczenie we współpracy z bankami, które sprawia, że jesteśmy najlepszym partnerem w tego typu transakcjach. Jeżeli jest na rynku bank, który zechce sfinansować Twoją firmę na pewno będziemy o tym wiedzieli. Dodatkowo nie pobieramy żadnej prowizji dodatkowej od naszych klientów, rozliczamy się bezpośrednio z instytucją kredytującą, a oferty, które posiadamy są najlepsze na rynku.

Dotacje

Niezależnie od tego czy zgłosisz się do nas po kredyt czy inną formę finansowania przeanalizujemy planowaną inwestycję pod kątem możliwości pozyskania dotacji. Przygotujemy dokumentację, a także zapewnimy bieżące wsparcie merytoryczne, dzięki któremu szanse na pozyskanie środków znacznie wzrosną. Wykorzystaj swoją szansę i używaj tylko dopasowanych produktów.

Znajdź inwestora

Posiadamy bogaty portfel inwestorów indywidualnych chętnych na inwestycję w nowoczesne przedsięwzięcia. Jeżeli Twój produkt będzie wystarczająco innowacyjny i wpisze się we wcześniej ustalone oczekiwania jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję w ekspresowym tempie. Pamiętaj jednak, że przedsięwzięcie musi być rentowne i dobrze zaplanowane !

Wstecz

Wypełnij formularz lub zadzwoń+48 500 755 811

Success!

Success

Success!

Wiadomość została wysłana. Nasz konsultant wkrótce skontaktuje się z Tobą!

Na główną stronę

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem